Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Brak grafik

Pożegnanie Lata w Rudawce Rymanowskiej.

Rudawka Rymanowska

 

....

Ogłoszenie o realizacji projektu

Realizacja projektu

 

Pobierz PDF >>>

 

...

Majowy zestaw grillowy !

Grillowy zestaw majowy, dostępny tam gdzie nasz sklep firmowy !

Dukla -Rynek 17, Gorlice - Rynek 17, ul. Kościuszki 22.

Polecamy i zapraszamy !

WWW.JASIOLKA.COM

 

beskidzki zestaw grillowy

 

...

Czas na grilla

Czas na grilla, oczywiście ze specjałami z Jasiołki.

 

Oprócz błękitnego nieba,
i PYSZNOŚCI Z JASIOŁKI
to na grilla, nic więcej nie potrzeba !

 

Tak więc do naszych sklepów firmowych zapraszamy,
tam specjały dla Was mamy !

Dukla "U ZDZICHA" -Rynek 17,

Gorlice- Rynek 17, ul. Kościuszki 22.

 

Wędliny tradycyjne i ekologiczne.


WWW.JASIOLKA.COM

 

Czas na grilla

 

...

Konkurs ofert, 17. 04. 2018 r.

W związku z realizacją projektu pt. „Kierunki wykorzystania oraz ochrona zasobów genetycznych zwierząt gospodarskich w warunkach zrównoważonego rozwoju”  finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych „Środowisko naturalne, rolnictwo i leśnictwo” - BIOSTRATEG przez "JK" Sp. z o. o. (Współwykonawca Projektu) zapraszamy do udziału w konkursie ofert, którego celem jest "Usługa serwisowa"

Pobierz plik DOCX >>>

Pobierz plik PDF >>>

 

.....

Targi Kielce 2018. ZAPRASZAMY !

Targi Kielce 2018

 

http://www.targikielce.pl/pl/eco-style.htm

 

...

Zdrowych, pogodnych Świąt !

Wielkanoc

 

...

Podkarpackie wędliny surowo dojrzewające.

wędliny surowo dojrzewające

 

...

Tradycyjne wędliny z Jasiołki w Mielcu.

Od dzisiaj do niedzieli 04.03 Polska Ekologia w Mielcu!
Zapraszamy po ekologiczne wędlinki z Jasiołki, które można zakupić w Mielcu w Galerii Navigator . Również zapraszamy po pyszne oscypki od Jędrusia Stocha , rybki z Mazur oraz pieczywo od Buczka ·
Serdecznie zapraszamy na Jarmark produktów ekologicznych i regionalnych !

 

Wędliny tradycyjne z Jasiołki w Mielcu

 

 ...

Zawiadomienie 22 08 2018

Zawiadomienie o wyborze oferty:

 

Protokół 1 >>>

 

Protokuł 2 >>>

 

Protokuł 3 >>>

 

...

Targi BioFach - relacja.

BIOFACH 2018

 

Dzień pełny wrażeń i wydarzeń. Stoisko Polskie jest oblegane przez przedstawicieli firm z różnych krajów świata. Nasze Polskie produkty ekologiczne są innowacyjne i znajdują wielkie zainteresowanie kontrahentów z całego świata. Stoisko jest niezwykłe, dzięki dofinansowaniu Polskich Branżowych Funduszy Promocji - Wołowego, Wieprzowego, Przetworów i Warzyw oraz Zbożowego! Polska Ekologia ma misję i stara się zintegrować całe Polskie środowisko rodzimych Rolników, Przetwórców, Producentów. Przecież stare przysłowie mówi - " W jedności siła" . Potencjał Polskiej możliwości branży ekologicznej naocznie miał okazję zobaczyć Minister Jacek Bogucki z Ministerstwa Rolnictwa , i był bardzo zaskoczony bogatą ofertą Polskich firm. Myślę, że możemy po dwóch dniach stwierdzić, że sukces Polskiej Ekologii w największych targach światowych Bio Fach w Norymberdze jest osiągnięty. Nawiązaliśmy kontakty z Francją, Ukrainą, Belgią, Ukrainą,, Estonią, Serbią i wielu innych krajach. Klimat i atmosfera na Polskim stoisku jest taka, że można stwierdzić, że branża ekologiczna chce się jednoczyć! Myślę, że relacja zdjęciowa, którą poniżej pokażę faktycznie potwierdzająca nasze świetnie działania, które nie były by możliwe bez wsparcia Krajowego Ośrodka Wspierania Rolnictwa oraz Krajowej Izby Gospodarczej.

Zobacz więcej na naszym Profilu >>>

 

...

Krajowa Rada Rolnictwa Ekologicznego przy KIG wyznacza cele.

Polska kraj wyśmienitych produktów rolnictwa ekologicznego * profesjonaliści dla BIO rolnictwa * zwiększenie polskiej konkurencyjności * dominujący udział rodzimej EKO żywności w rynku spożywczym * wspierająca rola Państwa i zadania organizacji rolników ekologicznych.

krajowa rada rolnictwa ekologicznego
Przy Krajowej Izbie Gospodarczej powstała Krajowa Rada Rolnictwa Ekologicznego, jako odpowiedź na liczne sygnały wskazujące na potrzebę funkcjonowania takiej instytucji, która zajmowałaby się kompleksowo rozwojem polskiego rolnictwa ekologicznego.
- Promujemy polską żywość na wielu rynkach zagranicznych i widać, że jest bardzo duże zainteresowanie produktami ekologicznymi z Polski - powiedział podczas pierwszego spotkania, które odbyło się 30 stycznia br., Andrzej Arendarski, prezes KIG.
Zdaniem prezesa Arendarskiego ten rynek będzie się też szybciej rozwijał w Polsce, ponieważ chcemy jeść żywność najwyższej jakości i mieć pewność, że służy naszemu zdrowiu. – Chciałbym, aby Polska była postrzegana, jako kraj mający dobre produkty rolnictwa ekologicznego. Na takim wizerunku zyskają także rolnicy konwencjonalni, ponieważ jak wynika z naszych badań nad markami i ich sile oddziaływania, konsumenci zaczynają mieć większe zaufanie także do innych produktów z takiego kraju – dodał Arendarski.

Czytaj więcej: Krajowa Rada Rolnictwa Ekologicznego przy KIG wyznacza cele.

"JK" Sp. z.o.o.
Copyright © 2011. Wszelkie prawa do grafiki są własnością ich autora.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Redaktor strony: Kamil Krowicki