Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Brak grafik

BIOFACH 2018.

Zapraszamy do Norymbergi na Biofach na stoisko 605 Polskiej Ekologii do hali nr 4a, na największe targi produktów ekologicznych na świecie w dniach 14-17.02.2018 r.

BIOFACH

Największe Targi Ekologiczne na Świecie Bio Fach odbędą się w Norymberdze w dniach 14-17.02.2018 r. Więc spotkamy się już za 17 dni na stoisku Polskiej Ekologii w Hali nr. 4a- stoisko 605 :) Do udziału w wystawieniu swoich produktów zgłosiło się 19 firm z naszego stowarzyszenia oraz firmy z Ekołanu z woj . Pomorsko- Kujawskiego które są równocześnie naszym członkiem. Będzie pełny przekrój branży spożywczej - od "ziarenka do bochenka" ( oczywiście to przenośnia). Wymienię firmy w kolejności alfabetycznej: Bio Berry Poland, Bio Natura, Bio Vege, Dolina Mogilnicy, Doti Manufaktura, Eko- Aronia Agnieszka Chilicka, EkOŁAN, Elena- Franciszek Siegień, Eterno, EWA-BIS, JASIOŁKA, Korab- Garden, NATURFRUT, NATURA FOOD&ECO, Polska Ekologia, Puffins, Sądecki Bartnik, VeggieBel, Victoria Cymes. Na naszym stoisku będą pokazy kulinarne wyłącznie z surowców ekologicznych, a będą je prezentować Arleta Żynel, Maciej Rudżiks, Czesław Meus, Zdzisław Czepiga.
Jeżeli ktoś jeszcze nie był na targach w Norymberdze, to bardzo polecamy. To co tam zobaczycie i skosztujecie pozostanie na zawsze w waszej pamięci, a wiedza o produktach ekologicznych będzie dla was drogowskazem do DOBREGO ZDROWIA.


Ludzie, pomysły i smaki - BIOFACH każdego roku gromadzi barwną różnorodność świata organicznego w Norymberdze. Poznaj szerokie spektrum żywności produkowanej metodami ekologicznymi, zapoznaj się z bieżącymi wydarzeniami w branży, porozmawiaj i posmakuj - i odejdź do domu z inspiracją i nowymi kontaktami.

1. Poznawaj ciekawych ludzi i odkrywaj nowe rynki
Organic skupia się na życiu, a BIOFACH postrzega siebie jako centralne spotkanie ludzi, którzy pracują z uznaniem dla życia, środowiska i innych ludzi. Tutaj jest miejsce dla myślicieli lateralnych, kobiet biznesu, pionierów, aktywistów, innowatorów, networkerów lub po prostu wszystkich zainteresowanych. W BIOFACH możesz rozmawiać i poznać lokalnych i międzynarodowych graczy i wytwórnie.

2. Omów trendy i zmiany w sektorze ekologicznym
Kongres równolegle do BioFach to platforma do transferu wiedzy, wymiany informacji, dyskusji i opiniotwórczych. Podczas okrągłych stołów, prezentacji i otwartych dyskusji panelowych z najlepszymi prelegentami usłyszysz opinie ekspertów na temat aktualnych trendów i uzyskasz wyjątkowy wgląd w rozwój sytuacji w sektorze ekologicznym.

3. Przekonaj się sam - wszystkimi pięcioma zmysłami
Słysząc, wąchając, widząc, smakując, czując - poczuj atmosferę światowej czołowej wystawy dla sektora ekologicznego wszystkimi swoimi zmysłami. Na oliwie z oliwek , wegańskie i WINO światy oferta Doświadczenie odwiedzających okazja dla bezpośrednio przekonać się o jakości żywności produkowanej metodami ekologicznymi, natomiast Novelty Stojak nie tylko pokazuje innowacyjne projekty dla kontroli, ale również nowych koncepcji opakowań.

4. Spójrz w przyszłość tego sektora
Organic to rynek przyszłości, dlatego ważniejsze jest zastanowienie się nad tym, jak chcemy kształtować dzisiejszą przyszłość. Podstawą tego musi być wspólna sieć - a BIOFACH jest idealnym ustawieniem do tworzenia tej sieci o drobnych oczkach. Generation Future Network Hub z rynku pracy oferuje również możliwość zapewnienia możliwie najlepszych perspektyw wyjścia dla następnego pokolenia.

5. Wykorzystaj okazję do odgrywania swojej roli
W BIOFACH spotykają się przedstawiciele polityki, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, VIP-ów i innych osób opiniotwórczych oraz osobistości publicznych. Tutaj interesariusze omawiają przyszłe problemy rynkowe i wspólnie kształtują obecną i przyszłą politykę sektora ekologicznego.

Co użytkownicy powinni wiedzieć teraz:

Bilety plan piętra niskiego koszt biletów kolejowych
Kontakt dla odwiedzających:

T +49 9 11 86 06-49 09
F +49 9 11 86 06-49 08

"JK" Sp. z.o.o.
Copyright © 2011. Wszelkie prawa do grafiki są własnością ich autora.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Redaktor strony: Kamil Krowicki