Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Brak grafik

Summer Fancy Food Show

Podkarpackie Smaki prezentowane podczas Summer Fancy Food Show w Nowym Jorku.

Podczas trwających już drugi dzień największych targów spożywczych w Stanach Zjednoczonych - Summer Fancy Food Show prezentują się również polskie firmy. Wśród nich obecni są podkarpaccy producenci produktów tradycyjnych i ekologicznych m.in. Zakład Mięsny Jasiołka Dukla galicyjskie wędliny domowe z Dukli, Gospodarstwo Ekologiczne na Podkarpaciu "Eko Bałon" z Niżnej Łąki, Zakład Orzech Przetwory Owocowo-warzywne "Orzech" z Kolbuszowej, a także przedstawiciel Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia" jako producent produktów z derenia oraz jako Animator Klastra Podkarpackie Smaki - w osobie Eweliny Nycz.
Obecny jest również Paweł Krajmas, prezes Stowarzyszenie Polska Ekologia (członek Klastra Podkarpackie Smaki), które od trzech lat realizuje projekt Eco Europe, dzięki któremu polskie produkty ekologiczne są coraz bardziej rozpoznawalne na rynku japońskim, singapurskim i amerykańskim. Warto podkreślić, że sektor ten rozwija się prężnie, czego dowodem jest znaczący wzrost produktów i producentów "organic" podczas tegorocznych targów.

Podczas targów obecnych jest około 2600 wystawców z całego świata, ponad 180 tysięcy produktów. Targi Summer Fancy Food Show 2017 - New York odbywają się w Centrum Wystawienniczym Jacob K. Javits Center ma 655 West 34th Street, w terminie 25-27 czerwca br.

TXT & FOTO Ewelina Nycz >>>

Summer Fancy Food

Summer Fancy Food Show

 

...

 

"JK" Sp. z.o.o.
Copyright © 2011. Wszelkie prawa do grafiki są własnością ich autora.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Redaktor strony: Kamil Krowicki