Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Brak grafik

VI memoriał im. Andrzeja Bąka.

Dnia 08.02.2017 r. w malowniczych plenerach Beskidu Dukielskiego na stoku narciarskim Chyrowa - Ski odbył się VI Memoriał im. Andrzeja Bąka w Narciarstwie Alpejskim, współorganizowany przez  Polską Ekologię, naszych przyjaciół oraz MOSiR Dukla.

Do zawodów zgłosiło się około  100 zawodniczek i zawodników w 12 kategoriach wiekowych.

Nagrodę główną ufundowaną przez biuro turystyczne Fun-Thomas -pobyt w pięknym regionie Włoch -Val Di Sole, w hotelu Sciatori- wygrał Michał Wiejowski, UKN "Laworta" Sanok. Gratulujemy !

Profesjonalnym pomiarem czasu na stoku, zajął się Rzeszowski Klub Sportowy Sport-Partner.

Ekologiczny i gorący posiłek „regeneracyjny” zapewniły wszystkim chętnym Stowarzyszenie Polska Ekologia oraz Z.M. Jasiołka z Dukli.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania memoriału, a w szczególności:

sponsorowi nagrody głównej - Tomaszowi Ziemannowi, właścicielowi  Biura Turystycznego FUN-TOMAS ,

wsparli nas także:

MOSiR Dukla,

Zakład Mięsny „Jasiołka” Sp. z o.o.,

Stacja Narciarska Chyrowa-Ski Sp. z o.o.,

Rzeszowski Klub Sportowy „Sport-Partner”,

Firma „Boczar” -Kompleksowe Usługi Remontowo-Budowlane, układanie kostki brukowej i granitowej – Maciej Boczar, Stanisław Boczar Wróblik Królewski,

Handel Usługi „SANIT” Dukla,

„SANIT 2” Anna Gulba, Dukla,

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus-Dukla" sp. z o.o.,

Bieszczadzka Grupa GOPR,

„Instal-Projekt” Krzysztof Uliasz, Cergowa,

Andrzej Zatorski. Gospodarstwo "Pod Chyrową",

media & fanpage -Kamil Krowicki,

oraz  grupa naszych przyjaciół.

Jak zawsze, w zawodach startowali zawodnicy z całego regionu -od  Przemyśla, Rzeszowa aż po Kraków. Z tego to  powodu jest nam bardzo miło i będziemy się starać cały czas, co roku uatrakcyjniać imprezę.

Poniżej podajemy  "pierwsze trójki" :

Dziewczynki 2010 i młodsze:
Bąk Julia, Dukla, I miejsce,

Chłopcy 2010 i młodsi:
Siwak Szymon, Kraków, I miejsce,

Dziewczynki 2009-2008:
Pawłowska Anna, Dominikowice, I miejsce,

Chłopcy 2009-2008:
Wiejowski Michał, Laworta UKN Sanok, I miejsce,
Semp Damian, Przemyśl, II miejsce,
Leśniak Eryk, Rzeszów, III miejsce,

Dziewczynki 2007-2006:
Sowa Nikola, Przemyśl, I miejsce,
Tondera Maja, Rzeszów, II miejsce,
Siwak Magdalena Kraków, III miejsce,

Chłopcy 2007-2006:
Korab Rafał, Rzeszów, I miejsce,
Pawłowski Jakub, Dominikowice, II miejsce,
Bukowczyk Karol, ZSP w Tylawie, III miejsce,

Dziewczynki 2005-2003:
Górecka Karolina, Rogi, I miejsce,
Wiejowska Maja, Laworta UKN Sanok, II miejsce,
Torba Zuzanna, SP Dukla, II miejsce,

Chłopcy 2005-2003:
Grzegorz Gabriel, Przemyśl, I miejsce,
Siwak Hubert, Kraków, II miejsce,
Przybyło Mateusz, Dominikowice, III miejsce,
….
Dziewczyny 2002-2000:
Raczek Emilia, MKN Jasło, I miejsce,
Kosiba Kinga, MKN Jasło, II miejsce,
Zima Klaudia, ZSP w Tylawie, III miejsce,

Chłopcy 2002-2000:
Kołacz Marcin, Dukla, I miejsce,
Murdzek Tomasz, ZSP Jasionka, II miejsce,
Zima Piotr, ZSP Jasionka, III miejsce,

Kobiety 1999 i starsze:
Sobalska Małgorzata, Gorlice, I miejsce,
Górecka Aneta, Rogi, II miejsce,
Wiejowska Magdalena, Laworta UKN Sanok, III miejsce,

Mężczyźni 1999 i starsi:
Koza Maciej, Krosno, I miejsce,
Fejdasz Andrzej, Brzozów, II miejsce,
Jabłoński Piotr, Korczyna, III miejsce.

 

 

...

"JK" Sp. z.o.o.
Copyright © 2011. Wszelkie prawa do grafiki są własnością ich autora.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Redaktor strony: Kamil Krowicki